چاپ پاکت‌نامه اداری

پاکت‌نامه از آن دسته ابزار تبلیغاتی که به عنوان اولین نماینده هویت برند ما وارد سازمان مخاطب می شود.
نشانی های مهم از قبیل لوگو، نام شرکت، آدرس، شماره تلفن و اطلاعات شبکه های مجازی باید روی آن چاپ شود.
پاکت نامه اداری میتواند حاوی نامه و قراردادها و فاکتور و اقلام تبلیغاتی می باشد که وجود آن در هر کسب و کاری بسیار مفید و به نوعی باعث افزایش اعتبار و اعتماد برند ما می شود.


چاپ پاکت نامه در انواع سایزها و با انواع کاغذ در گرماژ های مختلف و جنسهای مختلف در مجتمع چاپ کهن با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت در کمترین زمان طراحی و تولید می گردد.

پاکت

انواع پاکت نامه 


در چاپ پاکت‌نامه فوری ابعاد مختلفی از جمله A3, A4, A5  و ملخی ( نامه ) دارد و طراحی آنها طوری انجام می شود که در یک مدل درب از ضلع بزرگتر ( طول ) و از بالا باز میشود که به آن پاکت کیفی گفته میشود .
در مدل دوم درب آن بر روی ضلع کوچکتر ( عرض ) قرار می گیرد  که به آن مدل کیسه ای یا ژاپنی گفته می شود . 
مدل پاکتهای کیفی در ایران بسیار پر مصرف تر هستند.
پاکت ملخی متناسب با کاغذ A4 می باشد که ۲تا از سمت طول کاغذ خورده است و یا متناسب با A5 است که کاغذ A5 یک تا از عرض خورده و درون آن قرار می گیرد.
پاکتها داری ابعاد A3 , A4 , A5   و ابعاد اختصاصی هم می باشند که بسته به ابعاد سربرگ و یا مرسولاتی که قرار است داخل آنها قرار گیرند قطع آنها انتخاب می گردد. 
بهتر است کاغذ پاکتها ۸۰ یا ۱۰۰ گرم انتخاب شود ولی گرماژ ۱۲۰ ، ۱۶۰ و ۲۳۰ هم برای پاکتهای اختصاصی تر مورد استفاده قرار می گیرند.
پرمصرف ترین انواع کاغذ مصرفی در تولید پاکت ، کاغذ تحریر و یا گلاسه و یا کتان  می باشد . همچنین از کاغذ مقوایی و کارتی نیز برای موارد خاص استفاده می شود.